Arçelik Servisi
Arçelik Servisi

 

® Arçelik Servisi

 

Arçelik Servis telefon bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, size en yakın Arçelik Servisi için 'Tıkla Ara' butonundan kolayca arama yapabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Servis Hattı (0312) 429 08 88 ile uzman servis ağımızdan servis hizmetleriniz için her zaman destek alabilirsiniz. 

Arçelik Servisleri geniş servis ağı sayesinde Ankara'nın her yerinde hizmet vermektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde servis hizmetlerinden yararlanmak ve böylelikle beyaz eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek için 7/24 (0312) 429 08 88 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile Arçelik markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır kurutma makinası arızalarınızda profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız. Arçelik Servisi Konusunda gerekli donanıma ve eğitime sahip teknisyenlerimizle tüm beyaz eşya arızalarınız için teknik destek vermeye hazırız. Arçelik Servisi olarak kullanacağımız yedek parçalar orijinal olmakla beraber tam 1 yıl servis bünyemizde garantimiz altındadır. Ankara Arçelik Servisi olarak Servis merkezimizi arayarak alacağınız randevunun neticesinde servis elemanlarımız mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşarak sorunlu, arıza açmış olan cihazınzın tamir işlemini gerçekleştirecektir. Arçelik Servisi Güler yüzlü ve eksiksiz servis hizmetimizden yaralanmak için lütfen arıza kayıt yetkili personelimizden  randevu alınız.